FB Twitter G+ LinkedIN

Klubové taxi pouhým dotykem

  • Jezděte s 25 % slevou
  • Volejte taxi jedním dotykem
  • Nainstalujte si aplikaci a vyražte

Co je Taxi Club

Proč jednat sám, když skupina dokáže víc?! Tahle myšlenka byla u našeho zrodu. Nejsme taxi služba. Jsme klub. Sdružujeme uživatele taxíků a díky tomu vyjednáme skupinové slevy. Takže, čím víc členů máme, tím lepší ceny získáme.
Česká republika je na Taxi Club malá :) Proto se rozšiřujeme do zahraničí. Naše aplikace přitom funguje všude stejně. Po zapnutí najde, kde jste a pak vás spojí s místní partnerskou taxi službou. A ta vám nabídne výhodnější cenu.
V Praze jezdíme s Profi Taxi. A tohle je naše současná nabídka:

  • Nástupní sazba 30 Kč, běžně je 40 Kč
  • Cena za kilometr 17,90 Kč, běžně je 28 Kč
  • Čekání za minutu 6 Kč, běžně je 6 Kč

Co vám nabízí

Proč si komplikovat život? My ho zjednodušujeme!

Jednoduchost

Jednoduchost

Zapomeňte na hledání čísla. Pusťte aplikaci, klikněte na "Volejte taxi" a objednejte si nejbližší vůz. Takhle snadné to zvládnete, ať už jste v tu chvíli v jakémkoli stavu.

Speciální klubové ceny

Speciální klubové ceny

Jako člen Taxi Clubu jezdíte za mnohem výhodnější ceny, než je tržní průměr.

Globální síť

Globální síť

Taxi Club se bude rozšiřovat a aplikace bude fungovat všude stejně jednoduše. Nemusíte se tedy bát, s kým pojedete, za kolik, kde vás vysadí, jestli vás neošidí. Jednáme vždy se zavedenými kvalitními taxi službami.

Péče o zákazníky

Péče o zákazníky

Kdybyste se dostali do potíží nebo do sporu, stojíme na vaší straně. Pomůžeme vám. Když si třeba zapomenete ve voze foťák, nemusíte se bát, že se vaše fotky objeví někde na netu :)


Jak Taxi Club funguje

Jak se stát členem

Jednoduše si stáhněte aplikaci. Je to tak snadné a úplně zadarmo. Aplikace v mobilu je váš badge. Zaručí vám zvýhodněné jízdné a další benefity. Bez legrace.

Zavolejte

Jedna ikona. Jednodušší už to nemůže být. Klikněte na ni, zavolejte a řekněte adresu, kde jste. Nic jiného řešit nemusíte 

Ukažte, že jste členem klubu

Když přijede taxi, ukažte řidiči ikonu aplikace na svém mobilu. Díky tomu pojedete levněji.  

Šiřte naši pověst

Jak už jsme zmínili, čím víc lidí o nás bude vědět, respektive bude členy Taxi Clubu, tím lepší ceny můžeme vyjednat. Takže klidně do toho, až budete odjíždět z baru, řekněte o nás zbytku party. 


Máte pro nás písničku?

Naše "Biz Operations" slečna má kultivovaný sluch a slabost pro básnění. 

Kontaktujte nás. 

jana.liskova@taxiclub24.com


Kdo za tím vším stojí?

Někdo miluje auta, někdo zase lodě. Co nás ale spojuje, je láska k jednoduchým řešením. A výborným myšlenkám. Tohle jsou členové Taxi Clubu:

Radek Pilmaier

Radek Pilmaier

Process Analyst, UI/UX Specialist

Svoboda v práci, transparentnost, upřímnost, alternativní řešení, nic není nemožné. To jsou základy, na kterých spolu s Ivošem založil a vybudoval společnost COEX, která se dnes úzce specializuje na služby a produkty zakládajících se na webových technologiích. Alternativní duch s citem pro detail. 

Rudolf Belec

Rudolf Belec

Stvořitel, ředitel, konstelační žonglér

Hlavní šedá eminence v pozadí projektu Taxi Klub. Původem kvanotvý fyzik, rád se pohybuje na hraně mezi přírodou a technologiemi, což častokrát vede k nápadům na nečekaná a někdy až geniálně jednoduchá řešení. 

Jana Lišková

Jana Lišková

Manažer obchodu, královna včel

Pracovala jako producentka, fundraiserka, ředitelka a autorka na nejrůznějších divadelních projektech a v neziskovém sektoru. Má ráda jazz a cestování. Hraje na klarinet a saxofon. Geniálně připravuje jehněčí.
O královně včel z Wikipedie: "Posláním včelí královny ve včelstvu je zajistit reprodukci včelstva a tím jeho zachování. Má však pro včely i funkci psychologickou."

Matěj Bacovský

Matěj Bacovský

Mobile App Master & Strategy Consultant

Technooptimista a průkopník kyberprostoru se smíchem pronikajícím zdmi a se soustředěním srovnatelným s Jedi. Energii čerpá ze silné kávy, čisté jednoduchosti, dokonalého zvuku, meditace, potápění, jachtění a dobře udělané práce. A samozřejmě také první visual hunter v BIOPPORT Creative Labs, spoluzakladatel BIOPORT Software Labs a BIOPORT Neomarketing Labs, kde se pokládají nové základy web designu, grafického designu, komunikaci, mobilním aplikacím a sociálním médiím

Ivoš Gajdorus

Ivos Gajdorus

Technology Analyst, UI/UX specialist

Spoluzakladatel a CEO softwarové společnosti COEX a několika technologických startupů. Fanoušek a entuziasta do technologií s více než 10-ti letou zkušeností v oblasti webu a mobilních platforem. Vyznavač non-konformního přístupu, alternativního životního stylu, objevování dalekých koutů, nezávislé hudby, DIY kultury a dobrého piva. Nekonečný pátrač po rovnováze mezi technologiemi a tvůrčí kreativitou. 

Vladislav Skoumal

Vladislav Skoumal

Kuchař

Kuchař, vařící software z těch nejlepších ingrediencí, tak aby všem chutnal a aby se na výsledek těšili už podle vůně, která se line z kuchyně. Výsledek servíruje v ultimátním čase a perfektně upravený. Vyznavač volného pobytu v přírodě, spánku pod širým nebem, raftingu a zimních sportů.

Adéla Kubíčková

Adéla Kubíčková

Business development

Miluje, když může vypadnout taxíkem na svůj srub v lese. Stále je v pohybu, kabelka jí váží alespoň tři kila. Mezi její koníčky patří provoz stránek www.bio.cz a ještě v tomto životě se chce stát permakulturní zahradnicí. Země, které nikdy nenavštívila: Patagonie, Antarktida, Jamajka a mnoho dalších. Horolezkyně na odpočinku. Nehraje sice na žádný hudební nástroj, ale je skvělá posluchačka především kapely Ween.

Vladislav Musial

Vladislav Musial

Programátor

Na slovo vzatý odborník na vývoj software pro chytré telefony, už v dobách prvních WindowsMobile vytvářel aplikace, které se mohli směle rovnat s těmi současnými, co do propracovanosti uživatelského rozhraní a rychlosti běhu. Otec na plný úvazek, vášnivý cyklista, rafter a milovník scifi.

Dragan Pasovský

Dragan Pasovský

Creative Planner

Kdysi seriózní intelektuál, teď reklamní kreativec. Kdysi blázen do beach volejbalu, teď improvizační divadelní herec, co neumí zpívat ale skvěle tančí. Dragan je muž mnoha rolí. A nezáleží na tom, o jakou zrovna šlo. Vždy musel být top kvalita. Jinak to pro něj nemělo cenu. Je přímý a oceňuje otevřenost. Miluje barvy a potřebuje rozmanitost. Tvrdohlavý lev. Když vnímá něco jako nespravedlivé, jeho odpověď je "No pasarán!"

Lina Marie Damengen Eriksen

Lina Marie Damengen Eriksen

Zástupce v Norsku

Expert v užívání si sama sebe, právě se přistěhovala do Prahy prozkoumat nové horizonty. Je nejstarší že šesti sourozenců, má diplom z PR a pracuje v aerolinkách v nejhezčí zemi na na světě, Norsku. Přesto si myslí, že pivo v ČR je lepší. Jejím největším snem je žít v u zapomenutého fjordu, mít koně, kozy, děti a loď – a provozovat pension specializovaný na lokální a ekologické jídlo. Nestydí se za to, že miluje Harryho Pottera.